Nagroda dla Radia Ain Karim

07 lipca 2019

Parafialne Radio Ain Karim, zostało jednym z piętnastu tegorocznych laureatów nagrody Starosty Myślenickiego w dziedzinie kultury. Nagroda corocznie jest ufundowana przez Zarząd Powiatu Myślenickiego na czele ze Starostą panem Józefem Tomalem. Nasze Radio parafialne zostało uhonorowane za wieloletnie promowanie gminnych i powiatowych grup artystycznych oraz wydarzeń kulturalnych. W tym roku starostwo powiatowe przyznało w sumie trzydzieści nagród w kategorii kultury i sportu. Nagrody przyznawane są artystom, organizacjom i działaczom środowisk kulturalnych, propagatorom sztuki i sportu. W tym roku pula wszystkich nagród wyniosła  60 tysięcy złotych. Na gali wręczenia nagród obecni byli, dyrektor radia br. Krzysztof Juzba OFMCap, proboszcz parafii w Skomielnej Czarnej oraz prezes radia pan Adam Kotoniak, którzy odebrali nagrodę. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach dnia 17 czerwca.

 

Zobacz galerię zdjęć:

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

  • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
  • 32-437 Skomielna Czarna 240
  • tel. +48 12 37 32 161
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…