Intencje mszalne


od 18 do 24 marca 2019 r.


Poniedziałek, 18.03.2019

7.00

1) Dziękczynna w 80 r. ur. Anny z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłych: Józefa i Marię Jopek
3) Za zmarłych: Władysława i Annę Bierówka

18.00
1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.18)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Danuty i Piotra Sumerów)
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostrzeńca Szymona)


Wtorek, 19.03.2019 - Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

7.00

1) Za zmarłą Janinę Jamrozik (w 2. rocz. śmierci)
2) Za zmarłego Józefa Kanię

18.00
1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców roli Pańskie
2) Za zmarłą Stanisławę Mirek (greg.1)
3) Za zmarłą Józefę Gierat

Poza parafią
Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.19)


Środa, 20.03.2019

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.20)
2) Za zmarłą Stanisławę Mirek (greg.2)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Stanisława Funka z Tokarni)

18.00
1) O Boże błog. dla Jana w dniu urodzin
2) Za zmarłego Tadeusza Janiczaka

Poza parafią
Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa


Czwartek, 21.03.2019

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.21)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od rodziny Józefa Dziedzica)
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostrzeńców Edyty, Martyny i Kacpra)

18.00
1) Za zmarłego Zdzisława Słoninę (w 2. rocz. śmierci)
2) Za zmarłą Stanisławę Mirek (greg.3)


Piątek, 22.03.2019

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.22)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Anny Wrona)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od kolegów pszczelarzy)

18.00
1) W intencji Józefy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłą Stanisławę Mirek (greg.4)
3) Za zmarłą Teresę Luberdę (od siostry Józefy z rodziną)


Sobota, 23.03.2019

7.00

1) O dary Ducha Św. oraz Boże błog. dla ekologów
2) Za zmarłą Stanisławę Mirek (greg.5)
3) Za zmarłą Czesławę Jabcoń

18.00
1) W intencjach polecanych Bogu za wstawiennictwem św. Ojca Pio
2) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.23)
3) Za zmarłą Grażynę Jopek, o Boże Miłosierdzie (od męża z rodziną)


III Niedziela Wielkiego Postu, 24.03.2019

7.00

Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.24)

8.30
1) Za zmarłą Stanisławę Mirek (greg.6)
2) O zdrowie i błog. Boże dla Janiny i Władysława Kiepury

9.45 (Bogd)
1) Dziękczynna za 75 lat życia Rozalii, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłych: Józefa i Stefanię

11.00
1) Za Parafian
2) Za zmarłą Elżbietę Śpiewak oraz za zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny

18.00
Za zmarłych: Helenę i Franciszka Mąka


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Bronisława Ziębę, Stanisława Salawę, Władysławę Firek-Głąb, Jana i Stefanię Lichotę i Anastazję Kosek.

 


od 11 do 17 marca 2019 r.


Poniedziałek, 11.03.2019.

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 11)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Czesława Wrony)
3) Za zmarłych: Czesława Bargiela oraz zmarłych rodziców
4) Za zmarłego Józefa Budę (od koleżanek)

18.00
1) O powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy
2) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od rodziny Słoninów z Łętowni)


Wtorek, 12.03.2019.

7.00

1) O Boże błog. dla Stanisława i Krystynę Kosków, Jarosława i z rodziny Eweliny
2) Za zmarłych Michalinę i Franciszka
3) Za zmarłych: Franciszka, Wiktorię, Katarzynę, Józefa, Edwarda, Stanisława i Franciszka
4) Za zmarłego Józefa Budę (od Jana i Janiny Nosidlak)

18.00
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla mieszk. ról: Madoniowej i Zarębki, za zm. o dar nieba
2) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 12)
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostrzeńca Bartka z Olą)


Środa, 13.03.2019.

7.00

1) Dziękczynna w 91. rocz. ur. Heleny Wojtasik z prośba o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłych: Juliana Wojtasika, Jana i Antoniego
3) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 13)
4) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostrzeńca Dominika z Asią)

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Dziękczynna w 70. rocz. ur. Krystyny z prośba o Boże błog. i opiekę Matki Bożej


Czwartek, 14.03.2019.

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 14)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Antoniego Dziedzica z rodziną)
3) Za zmarłego Stanisława Salawę (od wnuczki Pauliny z rodziną)

18.00
1) Za zmarłych: Marię Gawlak oraz Józefa i Zofię Gawlaków
2) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Zofii i Mariana Surlasów)


Piątek, 15.03.2019.

7.00
1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.15)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Józefa Żyły z rodziną)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od rodziny Potońców)

18.00
1) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostrzeńca Rafała z rodziną)
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (od wnuka Mateusza z rodziną)


Sobota, 16.03.2019.

7.00

1) Dziękczynna w 19. rocz. urodzin Dawida z prośba o Boże błog. i dary Ducha Świętego
2) Za zmarłych: Antoniego Jopka, zmarłych rodziców, i zmarłych z rodziny
3) Za zmarłych: Edwarda, Marię, i Andrzeja Romaniaka

18.00
1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.16)
2) Za zmarłych Agnieszkę i Albina Wróblów
3) Za zmarłego Franciszka Nutta


II Niedziela Wielkiego Postu, 17.03.2019.

7.00

Za zmarłych: Józefa i Annę ich rodziców i z rodziny Bekasów

8.30
Za zmarłych Marię i Józefa Wronów (w kolejną rocznicę śmierci)

9.45 (Bogd)
1) Za Parafian
2) Za zmarłych Annę i Józefa Klimalę

11.00
1) Za zmarłą Stanisławę Mirek (w 1. rocznicę śmierci)
2) Za zmarłego Józefa Kluskę

18.00
Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.17)


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Bronisława Ziębę, Stanisława Salawę, Władysławę Firek-Głąb, Jana i Stefanię Lichotę.

 


od 4 do 10 marca 2019 r.


Poniedziałek, 04.03.2019 – Święto św. Kazimierza, królewicza

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 4)
2) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostry Ewy z mężem)

18.00
1) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Haliny i Stanisława Kluski)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Kazimiery z synami)
3) Za zmarłego Stanisława Salawę (od żony)


Wtorek, 05.03.2019.

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 5)
2) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Marii i Adama Jopka)
3) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od siostry Marii z mężem)

18.00
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla mieszk. roli Kołodziejowej, za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłą Zofię (w 6. rocznicę śmierci)
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od brata Jana z Sabiną)
4) Za zmarłego Józefa Budę (od siostrzeńca Pawła i Moniki Kotoniak z dziećmi)


Środa, 06.03.2019 – Środa popielcowa

7.00

1) Za zmarłych Monikę Wesołowską i Mieczysława Pierona
2) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 6)

9.45 (Bogd)
1) Za zmarłego Stanisława Salawę (od córki Teresy)
2) Za zmarłego Antoniego Sume rę (od rodziny Józefa Dziedzica)

11.00
Za zmarłą Wandę Pitek (od brata Jana z Sabiną)

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłych: Franciszka i Józefa Hobota

19.30
Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Tow. Miłośników Skomielnej Czarnej i Bogdanówki)


Czwartek, 07.03.2019.

7.00

1) Za zmarłą Wandę Pitek (od chrześnicy Joanny z rodziną)
2) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Doroty i Wacława Strachów z rodzina)
3) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Małgorzaty, Kazimiery, Alicji i Krzysztofa)

18.00
1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg. 7)
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (od zięcia Tadeusza)
3) Za zmarłego Józefa Budę (od siostry Marii)


Piątek, 08.03.2019.

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.8)
2) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od sąsiada Feliksa z rodziną)
3) Za zmarłego Stanisława Salawę (od wnuczki Renaty z rodziną)
4) Za zmarłego Józefa Budę (od szwagra)

18.00
1) Za zmarłą Wandę Pitek (od chrześnicy Joanny z rodziną)
2) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Zofii z Myślenic)


Sobota, 09.03.2019.

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.9)
2) Za zmarłą Genowefę Mizerę (w 11. rocz. śmierci)
3) Za zmarłą Krystynę Pęcek (w rocznicę śmierci)

18.00
1) Dziękczynna w 18. rocz. urodzin Rafała z prośba o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłych Zofię i Władysława Pająków
3) Za zmarłą Krystynę Pęcek


I Niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2019.

7.00

Za zmarłą Rozalię Wróbel (w 1. rocznicę śmierci)

8.30
1) Za zmarłych Anielę i Michała oraz Stanisława z rodziny Kosków
2) Za zmarłych Anielę i Józefa Trybałów

9.45 (Bogd)
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Róży mężczyzn pw. św. Józefa
2) Za zmarłego Stanisława Wronę (w kolejną rocz. śmierci)

11.00
1) Za Parafian
2) Za zm: Rozalię i Władysława Gawlaków, synów Czesława i Edwarda i Czesławę Gawlak

18.00
Za zmarłą Rozalię Wróbel ( greg.10)


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Bronisława Ziębę, Stanisława Salawę, Władysławę Firek-Głąb, Jana i Stefanię Lichotę.


od 25 lutego do 3 marca 2019 r.


Poniedziałek, 25.02.2019.

7.00

1) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostry Teresy z mężem)
2) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od brata Tadeusza z żoną)
3) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od brata Józefa)

17.00
1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.25)
2) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.25)
3) Za zmarłą Stanisławę Nosidlak (w 1. rocznicę śmierci)


Wtorek, 26.02.2019.

7.00

1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.26)
2) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostry Teresy z mężem)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od bratanka Aleksandra z rodziną)

17.00
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców roli Kusikowej, za zmarłych o dar nieba
2) Dziękczynna, w 95. rocznicę urodzin Józefy z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
3) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.26)


Środa, 27.02.2019.

7.00

1) Za zmarłych: Michalinę i Franciszka
2) Za zmarłego Józefa Kanię
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostry Ewy z mężem)
4) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od bratanka Andrzeja z rodziną)

17.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.27)

Poza parafią
Za zmarłego Józefa Dańko (greg.27)


Czwartek, 28.02.2019.

7.00

Za zmarłego Józefa Dańko (greg.28)

17.00
1) Za zmarłego Stanisława Trybałę (w 1. rocznicę śmierci)
2) O szczęśliwą operację dla pewnej osoby

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.28)

17.00 (Bogd)
Za zmarłego Antoniego Sumerę (od siostry Anny z rodzin)


Piątek, 1.03.2019.

7.00

1) Za zmarłą Rozalię Wróbel (greg.1)
2) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.29)
3) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.29)

9.00 (Bogd)
Za zmarłego Antoniego Sumerę (od Natalii i Grzegorza Nosidlaków)

18.00
1) Za zmarłe członkinie Róży kobiet pw. Matki Bożej Gromnicznej
2) Za zmarłą Cecylię Słonina

18.00 (Bogd)
Za zmarłych z Róży mężczyzn pw. św. Józefa


Sobota, 2.03.2019.

7.00

1) W intencjach zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej Kołomyjskiej
2) Za zmarłą Józef Dańko ( greg.30)
3) Za zmarłą Marię Śliwa (intencja od córki Krystyny)

18.00
1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Heleny w dniu imienin
2) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.30)
3) Za zmarłą Rozalię Wróbel ( greg.2)


VIII Niedziela zwykła, 3.03.2019.

7.00

Za zmarłą Rozalię Wróbel ( greg.3)

8.30
1) Za zmarłego Stanisława Pająka w (w 8. rocznicę śmierci)
2) O zdrowie i błog. Boże dla Doroty i Agnieszki w dniu ich urodzin

9.45 (Bogd)
1) Za zmarłego Stanisława Trybałę (w 1. rocznicę śmierci)
2) Za zmarłego Stanisława Bylicę i jego rodziców
3) Za zmarłych: Edwarda i Emilię Pindel

11.00
1) Za Parafian
2) Za zmarłą Krystynę Drobny (w 6. rocznicę śmierci)

18.00
Za zmarłych z rodziny Hanusiak: Franciszka, Katarzynę, Stanisława, Czesława, Lucjana


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Bronisława Ziębę, Stanisława Salawę, Władysławę Firek-Głąb, Jana i Stefanię Lichotę.

 


od 18 do 24 lutego 2019 r.


Poniedziałek, 18.02.2019

7.00

1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.18)
2) Za zmarłych: Wincentego i Józefa
3) Za zmarłą: Michalinę Bierówka (od wnuka Bartłomieja)
4) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Bronisławy Michalewicz i rodziny Wnorowskich)

17.00
1) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.18)
2) Za zmarłego Juliana Hobota (od Heleny Jopek)
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od męża)


Wtorek, 19.02.2019

7.00

1) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.19)
2) Za zmarłych: Piotra i Zofię Sajbor
3) Za zmarłych Katarzynę i Walentego Majerków

17.00
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla mieszk. ról: Chuchrowej i Czopkowej, za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od Kazimiery Trybały z rodziną)
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostry Lucyny

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.19)


Środa, 20.02.2019 – Wspomnienie św. Hiacynty i Franciszka Marto, dzieci z Fatimy

7.00

1) Za zmarłego Juliana Hobota (od Teresy i Piotra Jopków z rodziną)
2) Za zmarłą Wandę Pitek (od siostry Lucyny)
3) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.20)

17.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłą Michalinę Bierówka (od wnuczki Karoliny z Pawłem)

Poza parafią
Za zmarłego Józefa Dańko (greg.20)


Czwartek, 21.02.2019

7.00

1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.21)
2) Za zmarłą Wandę Pitek (od brata Tadeusza)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od rodziny Ziębów)

17.00
1) Dziękczynna w 1. rocz. ur. Marysi z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2) Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę M. B. dla całej rodziny i bezpieczny dojazd do pracy
3) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od brata Józefa)
4) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.21)


Piątek, 22.02.2019 – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła

7.00

1) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.22)
2) Za zmarłego Juliana Hobota (od chrześniaka Bogdana Jopka)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od brata Tadeusza z żoną)
4) Za zmarłą Wandę Pitek (od brata Tadeusza)

17.00
1) Dziękczynna w dniu urodzin Władysława Słoniny, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej i zdrowie
2) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.22)
3) Za zmarłego Antoniego Sumerę (od siostry Anny z rodziną)


Sobota, 23.02.2019 – Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

7.00

1) Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Aleksandry, o Boże blog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2) Za zmarłą Michalinę Bierówka (od wnuka Norberta)

17.00
1) W intencjach zanoszonych za wstawiennictwem św. Ojca Pio
2) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.23)
3) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.23)
4) Za zmarłą Czesławę Jabcoń


VII Niedziela zwykła, 24.02.2019

7.00

Za zmarłego Józefa Dańko (greg.24)

8.30
Za zmarłą Magdalenę Żyłę (w 7. rocz. śmierci)

9.45 (Bogd)
1) Za parafian
2) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków Róży mężczyzn pw. św. Jana Pawła II

11.00
1) Dziękczynna w 80. rocz. urodzin Zofii, o Boże blog. i opiekę Matki Bożej i dar zdrowia
2) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.24)
3) Za zmarłego Eugeniusza Wróbla

17.00
Za zmarłych: Wiktorię i Franciszka Pindla oraz synów Józefa, Eugeniusza, Ludwika, córkę Stefanię, Stanisława, synów Stanisława i Jana

 


od 11 do 17 lutego 2019 r.


Poniedziałek, 11.02.2019 – Wspomnienie N.M.P. z Lourdes

7.00
1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.11)
2) Za zmarłego Stefana Malinę (od Samojednej z Bieńkówki)
3) Za zmarłego Juliana Hobota (od Anny Zięby z rodziną z Krzczonowa)

17.00
1) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.11)
2) Za zmarłych: Genowefę i Piotra Mirków oraz za zmarłych synów: Andrzeja i Antoniego
3) Za zmarłą Michalinę Bierówkę (od wnuka Patryka)


Wtorek, 12.02.2019

7.00

1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.12)
2) Za zmarłych: Michalinę i Franciszka
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od syna Zbigniewa)

17.00
1) Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Ani z prośbą o Boże błog. i dar zdrowia dla całej rodziny
2) Za zmarłą Wandę Pitek (od córki z mężem i dziećmi)
3) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.12)
4) Za zmarłą Michalinę Bierówkę (od wnuka Nikodema)


Środa, 13.02.2019

7.00

1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.13)
2) Za zmarłego Bolesława Kaczmarczyka w 4. rocz. śmierci
3) Za zmarłą Stanisławę Burdzińską

17.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) O zdrowie i Boże błog. dla Czesławy w dniu urodzin
3) Za zmarłą Michalinę Bierówkę (od wnuczki Alicjii)

Poza parafią
Za zmarłego Józefa Dańko (greg.13)


Czwartek, 14.02.2019 – Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy

7.00

1) Dziękczynna w 92 rocz. urodzin Jadwigi Majerek z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłych: Walentego i Annę oraz za zm. z rodziny Pająków
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od córki z mężem i dziećmi)

17.00
1) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.14)
2) Za zmarłego Juliana Hobota (od Wiktorii i Józefa Wojtasika)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od syna Wacława z rodziną)

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.14)


Piątek, 15.02.2019 – Wspomnienie bł. Michała Sopoćki, prezbitera

7.00

1) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.15)
2) Za zmarłego Juliana Hobota (od sąsiadów z roli Fuckowej)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od wnuka Grzegorza z rodziną)

17.00
1) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.15)
2) Za zmarłą Michalinę Bierówkę (od wnuka Bartłomieja)
3) Za zmarłą Wandę Pitek (od męża)


Sobota, 16.02.2019

7.00

1) O Boże błogosławieństwo oraz o szczęśliwy dojazd do pracy i z pracy
2) Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.16)
3) Za zmarłego Juliana Hobota (od Marii i Adama Jopków)

17.00
1) Za zmarłego Józefa Dańko (greg.16)
2) Za zmarłego Antoniego Książka (w 5. rocz. śmierci)
3) Za zmarłego Mieczysława Sępiaka (od syna Wacława z rodziną)


VI Niedziela zwykła, 17.02.2019

7.00

Za zmarłą Annę Wróbel ( greg.17)

8.30
Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Zuzanny z prośbą o Boże błog. i dar zdrowia dla całej rodziny

9.45 (Bogd)
1) Za zmarłych z Róży mężczyzn pw. św. Jana Pawła II
2) Za zmarłą Michalinę Bierówkę (od wnuczki Natalii)

11.00
1) Za parafian
2) Dziękczynna w 60. rocz. ur. Józefy, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

17.00
Za zmarłego Józefa Dańko (greg.17)


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Wandę Pitek i Mieczysława Sępiaka.

 

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

  • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
  • 32-437 Skomielna Czarna 240
  • tel. +48 12 37 32 161
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…