Intencje mszalne


od 14 do 20 października 2019 r.


Poniedziałek, 14.10.2019

7.00

1) W intencji Bogu wiadomej (8)
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 14)

18.00
1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 14)
2) Za zmarłą Jadwigę Wróbel
3) Za zmarłego Stanisława Jabconia


Wtorek, 15.10.2019 – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7.00

1) O Boże Miłosierdzie
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 15)
3) Za zmarłego Daniela Koska (od swatów Jadwigi i Władysława)

18.00
1) O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z roli Chuchrowej i Czopkowej
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 15)

Poza parafią
W intencji Bogu wiadomej (9)


Środa, 16.10.2019 – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

7.00

1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 16)
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 16)
3) Za zmarłych z rodziny Janiczaków: Jadwigę, Józefa i jego syna

18.00
1) Dziękczynna w rocz. urodzin Kacpra, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Dziękczynna w 2. rocz. urodzin Nadii, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Poza parafią
Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa


Czwartek, 17.10.2019 – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.

7.00

1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 17)
2) Za zmarłych: Czesława Romaniaka i Elżbietę Romaniak
3) Za zmarłego Daniela Koska (od Róży kobiet pw. Nawiedzenia N.M.P.)

18.00
1) Za zmarłego Franciszka Gierata
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 17)


Piątek, 18.10.2019 – Święto św. Łukasza, Ewangielisty

7.00

1) Za zmarłych z rodzin: Barglów, Wojtasików, Słoninów i Trybałów
2) Za zmarłego Daniela Koska (od siostry Cecylii z mężem)

18.00
1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 18)
2) Za zmarłych Janinę i Walentego Jamrozika

Poza parafią
Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 18)


Sobota, 19.10.2019

7.00

1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 19)
2) Za zmarłą Eleonorę Jędrochę

18.00
1) Dziękczynna w 55. rocz. ślubu Krystyny i Józefa, o Boże błog. i opiekę M.B. (od dzieci)
2) Dziękczynna w 25. rocz. ślubu Jadwigi i Jacka oraz o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Danuty z okazji 40. rocznicy urodzin
3) Za zm. Daniela Koska (od znajomych córki Barbary i Aleksandry z gr. Nieprzemakalni)

Poza parafią
Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 19)


29. Niedziela zw. Uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji 20.10.2019

7.00

Za zmarłego Stanisława Kołodzieja (w 4. rocznicę śmierci)

8.30
1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 20)
2) Za zmarłego Stanisława Surlasa (w rocznicę śmierci)

9.45 (Bogd.)
1) Za zmarłych: Jana Kantego, Jana i Rozalię Kosków (od Krystyny)
2) Za zmarłą Helenę Kiepurę ( w 8. rocznicę śmierci )

11.00
1) Za parafian
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 20)

18.00
Dziękczynna w 1. rocz. ur. Mateuszka, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny

 


od 7 do 13 października 2019 r.


Poniedziałek, 07.10.2019 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

7.00

1) W intencji Bogu wiadomej (1)
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 7)
3) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od siostry Krystyny z mężem i rodziną z Pcimia)

18.00
1) Dziękczynna w 2. rocz. urodzin Ksawerego, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 7)


Wtorek, 08.10.2019

7.00

1) W intencji Bogu wiadomej (2)
2) Za zmarłych: Stanisława Kosek, Ludwika, Reginę i Wiktorię
3) Za zmarłego Daniela Koska (od siostrzeńca Daniela z rodziną)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszkańców z roli Knapowej, za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 8)

Poza parafią
Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 8)


Środa, 09.10.2019 – Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

7.00

1) W intencji Bogu wiadomej (3)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od Adama i Anny Worwa z Łętowni)
3) Za zmarłego Daniela Koska (od siostry Wandy)

18.00
1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 9)
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 9)

Poza parafią
Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa


Czwartek, 10.10.2019

7.00

1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 10)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od Tadeusza i Czesławy Kucałów z Łętowni)
3) Za zmarłego Daniela Koska (od rodziny Kumalów)

18.00
1) Dziękczynna w 5. rocz. ślubu Katarzyny i Dariusza, o Boże błog. i opiekę Matki
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 10)
3) Za zmarłych rodziców Annę i Władysława Wróblów

Poza parafią
W intencji Bogu wiadomej (4)


Piątek, 11.10.2019 – Wspomnienie św. Jana XXIII, papieża

7.00

1) W intencji Bogu wiadomej (5)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od chrześniaka Rafała z rodziną)

18.00
1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 11)
2) Za zmarłego Tadeusza Janiczaka i zmarłych z rodziny Janiczaków
3) Za zmarłego Franciszka Kostrucha

Poza parafią
Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 11)


Sobota, 12.10.2019 – Wspomnienie św. Serafina z Montegranaro, zakonnika

7.00

1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 12)
2) Za zmarłych Michalinę i Franciszka

18.00
1) Za zmarłych z rodziny Bierówków
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 12)
3) Za zmarłego Franciszka Nuttę oraz zm. rodziców

Poza parafią
W intencji Bogu wiadomej (6)


28. Niedziela zwykła 13.10.2019

7.00

Za zmarłego Edwarda Sempera (od Jerzego)

8.30
1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 13)
2) Za zmarłych: Edwarda Bargiela i zm. rodziców Julię i Władysława

9.45 (Bogd.)
1) Dziękczynna w 20. rocz. ślubu Anny i Czesława, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) W intencji Bogu wiadomej (7)

11.00
1) Za parafian
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 13)
3) Za zmarłych Stefanię i Walentego Mirków

18.00
Dziękczynna w 10. rocz. ślubu Małgorzaty i Tadeusza, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

 


od 30 września do 6 października 2019 r.


Poniedziałek, 30.09.2019 – Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

7.00

1) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 30)
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 30)

18.00
1) Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Weroniki, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) O dar zdrowia dla Haliny Sitko


Wtorek, 01.10.2019 – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

7.00

1) Dziękczynna w 25. rocz. ślubu Bernadetty i Adama, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od Bogusławy i Wacława Kosków z dziećmi)
3) Za zmarłego Daniela Koska (od sąsiadki Władysławy)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M. B. dla mieszk. z roli Słoninowej, za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 1)
3) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 1)


Środa, 02.10.2019 – Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

7.00

1) Za zmarłych: Marię Oleś (z domu Tajs) oraz syna Sebastiana
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od Kingi Kamila z Zofii Bargiel)
3) Za zmarłego Daniela Koska (od Jazimierza i Jolanty Kosków z rodziną)

18.00
1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 2)
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 2)

Poza parafią
Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa


Czwartek, 03.10.2019

7.00

1) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 3)
2) Za zmarłych: Czesławę i Tadeusza (w rocznicę śmierci)

18.00
1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 3)
2) Za zmarłą Teresę Luberdę
3) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od mieszkańców Zagrody Dolne)

18.00 (Bogd)
Za zmarłe członkinie Róży kobiet pw. Narodzenia N.M.P.


Piątek, 04.10.2019 – Uroczystość św. Franciszka z Asyżu, diakona, założyciela Trzech Zakonów

7.00

1) O Boże błog. i zdrowie dla Róży mężczyzn pw. św. Franciszka, za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 4)

18.00
1) O Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej i św. Patrona dla Franciszka Mirka
2) Za zmarłego Zbigniewa Mizerę (od żony i dzieci z rodzicami)
3) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 4)

18.00 (Bogd)
Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Klaudii i Dominika, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej


Sobota, 05.10.2019 – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

7.00

1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 5)
2) Za zmarłą Cecylię Halek (w 2. rocz. śmierci od syna Jana z rodziną)
3) Za zmarłą Cecylię Słoninę

18.00
1) Za zmarłego Franciszka Bierówkę
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 5)
3) Za zmarłego Juliana Hobota (w 1. rocznicę śmierci)

Poza parafią
W intencjach zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej Kołomyjskiej


27. Niedziela zwykła 06.10.2019

7.00

Za zmarłą Czesławę Jabcoń (greg. 6)

8.30
Za zmarłych Anielę i Józefa Wojtasików

9.45 (Bogd.)
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Róży kobiet pw. Matki Bożej Różańcowej
2) Za zmarłą Beatę Horwat

11.00
1) Za parafian
2) Za zmarłą Annę Chachlicę (od sióstr Albertynek)

18.00
Za zmarłego Mateusza Wróbla (greg. 6)

 


od 23 do 29 września 2019 r.


Poniedziałek, 23.09.2019 – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

7.00

1) Dziękczynna w 2. rocz. ślubu Kamila i Jagody, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 23)

18.00
1) W intencjach zanoszonych za wstawiennictwem św. Ojca Pio
2) Dziękczynna w 50. rocz. urodzin Wiesława z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 23)


Wtorek, 24.09.2019

7.00

1) O Boże błog. i dar zdrowia dla Adasia i Joasi z okazji urodzin
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 24)
3) Za zmarłego Józefa Kanię (w 3. rocznicę śmierci)

18.00
1) O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla mieszkańców z roli Kaletowej, za zm. o dar nieba
2) Za zmarłego Stanisława Nosidlaka (w kolejną rocznicę śmierci)

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 24)


Środa, 25.09.2019

7.00

1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 25)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od sąsiadów z roli Zagrody Górne)

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarła Czesławę Jabcoń
3) Za zmarłego Józefa Pęcka (w rocznicę śmierci)

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 25)


Czwartek, 26.09.2019 – Wspomnienie św. Pawła VI, papieża

7.00

1) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 26)
2) Za zmarłych: Franciszka i Eugenię Jamrozik i zmarłych z rodziny

18.00
1) Dziękczynna w 18. rocz. urodzin Szymona z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od Stanisława i Haliny Wróbel)

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 26)


Piątek, 27.09.2019 – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

7.00

1) Za zmarłych Michalinę i Franciszka
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od Marii i Stanisława Bekasa)

18.00
1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 27)
2) Za zmarłego Władysława Nosidlaka (w 9. rocznicę śmierci)

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 27)


Sobota, 28.09.2019 – Wspomnienie św. Wacława, męczennika

7.00
1) Za zmarłych z rodziny Sumerów
2) Za zmarłą Annę Wróbel (w 1. rocznicę śmierci)

18.00
1) Dziękczynna w 15. rocz. ślubu Anny i Łukasza, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Mieczysława Surlasa (w 13. rocznicę śmierci)
3) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 28)

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 28)


26. Niedziela zwykła 29.09.2019

7.00

1) Dziękczynna w 90. rocz. ur. Genowefy Kołodziejczyk, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Józefa Koska (w 15. rocznicę śmierci)

8.30
Za zmarłych: Stanisława, Mariannę, Andrzeja, Antoniego i Piotra Kaletę

9.45 (Bogd)
1) Za parafian
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 29)

11.00
1) Dziękczynna w 90. rocz. ur. Zofii, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 29)

18.00
Dziękczynna w 90. rocz. ur. Genowefy, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Marikę Bargiel i Stefana Jopka

 


od 16 do 22 września 2019 r.


Poniedziałek, 16.09.2019 – Wspomnienie św. męcz. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

7.00

1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 16)
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 16)

18.00
1) Za zmarłe członkinie Róży kobiet pw. Matki Bożej Bolesnej
2) Za zmarłego Czesława Wojtasika (od syna Tadeusza z rodziną)


Wtorek, 17.09.2019 – Święto Stygmatów św. Franciszka

7.00

1) O dar zdrowia i szczęśliwy przebieg leczenia dla Anny Hanusiak
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 17)
3) Za zmarłego Nilol (on) (w 1. rocznicę śmierci)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszk. ról: Hajosty, Łazy i Polanka, za zm. o dar nieba
2) Za zmarłych Piotra i Marię Ziębów

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 17)


Środa, 18.09.2019 – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika

7.00

1) Za zmarłą Annę Mizerę (w 1. rocznicę śmierci)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od wnuczki Ani)

18.00
1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 18)
2) Za zmarłych rodziców: Martę i Henryka Skórę, Anielę i Józefa Polak oraz Władysławę
3) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od Grupy motokrosowej)

Poza parafią
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 18)


Czwartek, 19.09.2019 – Wspomnienie św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika

7.00

1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Joanny Wilczek-Kaczmarczyk z okazji 35. rocz. urodzin z prośbą o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od wnuków: Sebastiana, Nikoli i Niny)
3) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 19)

18.00
1) Dziękczynna w 50. rocz. urodzin Jadwigi z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Stanisława Hobota (w 4. rocznicę śmierci)
3) Za zmarłą Bronisławę Mruk

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 19)


Piątek, 20.09.2019 – Wspom. św.męcz. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

7.00

1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 20)
2) Za zmarłego Ludwika Wróbla (w rocznicę śmierci)

18.00
1) Dziękczynna w 5. rocz. ślubu Justyny i Michała, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej i dar rozumu dla wnuków
3) Za zmarłą Anielę Polak (w 30. rocznicę śmierci)

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 20)


Sobota, 21.09.2019 – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7.00

1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Macieja (w dniu urodzin)
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 21)

18.00
1) Dziękczynna w 80. rocz. ur. Marii Wiśniewskiej, o Boże błog. i opiekę M.B. dla rodziny
2) Za zmarłego Antoniego Wiśniewskiego (w 8. rocznicę śmierci, od żony i dzieci)
3) Za zmarłą Anielę Polak (w 30. rocznicę śmierci) oraz zmarłego Juliana Polaka

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 21)


25. Niedziela zwykła 22.09.2019

7.00

Za zmarłych Stanisława, Jadwigę i Józefa Trybałę

8.30
1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 22)
2) Za zmarłych Jadwigę i Franciszka Wróblów

9.45 (Bogdanówka)
1) Za parafian
2) O Boże błog. i opiekę Matki Boże dla Róży kobiet pw. Narodzenia N.M.P.

11.00
1) Dziękczynna w 1. rocz. ur. Patrycji, o Boże błog. i opiekę M.B. dla całej rodziny
2) Za zmarłego Stanisława Hobota (w 5. rocznicę śmierci)

18.00
Za zmarłego Mateusza Wróbla (od dziadka)

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 22)


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Marię Bargiel i Stefana Jopka

 


od 9 do 15 września 2019 r.


Poniedziałek, 09.09.2019 – Wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZS

7.00

1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 9)
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 9)

18.00
1) Za zmarłych: Eugeniusza Wróbla oraz Teklę, Józefa i Władysława
2) Za zmarłego Antoniego Kaletę (w 4. rocz. śmierci)


Wtorek, 10.09.2019

7.00

1) O Boże błog. i dar zdrowia dla Stanisławy i jej rodziny
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Teresy)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszkańców ról: Szopowej, Gieratówki i Czopowej za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 10)

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 10)


Środa, 11.09.2019

7.00

1) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 11)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Doroty)

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) W pewnej intencji

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 11)


Czwartek, 12.09.2019 – Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

7.00

1) Za zmarłych Michalinę i Franciszka
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 12)
3) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Doroty)

18.00
1) Za zmarłych: Katarzynę, Józefa, Walentego i Stanisława Halka
2) Za zmarłych: Marię, Józefa i Stefana Barwę

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 12)


Piątek, 13.09.2019 – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, papieża i dra Kościoła

7.00

1) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 13)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od wnuka Grzegorza)

18.00
1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2) Za zmarłych Marię i Tadeusza Barwów

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 13)


Sobota, 14.09.2019 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00

1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Róży kobiet pw. św. Ojca Pio
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 14)

18.00
1) Dziękczynna w 25. rocz. ślubu Joanny i Rafała, o Boże błog. i opiekę M.B. dla rodziny
2) Dziękczynna w 5. rocz. ślubu o Boże błog. i opiekę M.B. dla rodziny
3) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od rodziców)

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 14)


24. Niedziela zwykła 15.09.2019

7.00

Za zmarłych Józefa i Anielę Majchrzak

8.30
1) Za zmarłych: Stanisławę i Czesława Mąków oraz ich rodziców
2) Za zmarłych: Bolesława Kaczmarczyka oraz jego rodziców

9.45 (Bogd)
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 15)

11.00
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Róży kobiet pw. Matki Bożej Bolesnej
2) Dziękczynna w 5. rocz. ślubu Magdaleny i Piotra, o Boże błog. i opiekę M.B. dla rodziny

15.00 (Łazy)
Za parafian

18.00
Za zmarłych: Stanisława Kotoniaka (w 25.rocz. śm.) oraz zm. rodziców Wiktorię i Michała

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 15)


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Marię Bargiel i Stefana Jopka

 


od 2 do 8 września 2019 r.


Poniedziałek, 02.09.2019

7.00

Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 2)

8.00 (Bogd)
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 2)

9.00
Za zmarłego Mateusza Wróbla (od K S Radwan Skomielna Czarna)

18.00
1) Za zmarłe członkinie z Róży kobiet pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
2) Za zmarłego Wiesława Polaka (w 13. rocz. śmierci, od żony i dzieci)


Wtorek, 03.09.2019 – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dra Kościoła

7.00

Za zmarłego Daniela Koska (greg. 3)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszkańców roli Syrkowej, za zmarłych o dar nieba
2) O wypełnienie się woli Bożej i ulgę w cierpieniu dla Piotra

Poza parafią
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 3)


Środa, 04.09.2019

7.00

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Rozalii oraz rodziny

18.00
1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 4)
2) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 4)

Poza parafią
Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa


Czwartek, 05.09.2019 – Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy

7.00

Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Teresy)

18.00
1) Za zmarłego Franciszka Bierówkę (w 19. rocz. śmierci)
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 5)

18.00 (Bogd)
Dziękczynna w dniu imienin Rozalii, oraz za zm. rodziców Elżbiety i Tomasza

Poza parafią
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 5)


Piątek, 06.09.2019

7.00

1) Za zmarłego Zbigniewa Mizerę (od żony i dzieci z rodzinami)
2) Za zmarłą Cecylię Słoninę

18.00
1) Dziękczynna w 40. rocz. ślubu Teresy i Józefa, o Boże błog. i opiekę M.B. dla rodziny
2) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Róży kobiet pw. Matki Bożej Pocieszenia

18.00 (Bogd)
Za zmarłych: Marię, Kazimierza, synów Józefa, Stanisława Franciszka i ich rodziców

Poza parafią
1) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 6)
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 6)


Sobota, 07.09.2019

7.00

1) W intencjach zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej Kołomyjskiej
2) Za zmarłych: Annę, Bolesława, Bożenę, Tadeusza, i Stanisława
3) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 7)

18.00
1) Dziękczynna w 83. rocz. ur. Janiny, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 7)
3) Za zmarłą Mariannę Kołodziej (w 1. rocz. śmierci)


22. Niedziela zwykła 08.09.2019

7.00
Za zmarłego Stanisława Szopę (w rocznicę śmierci)

8.30
1) Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 8)
2) Za zmarłą Cecylię Słoninę

9.45 (Bogd)
Za zmarłego Daniela Koska (greg. 8)

11.00
1) Za parafian
2) Za zmarłego Mieczysława Surlasa (w 13. rocznicę śmierci)

18.00
Za zmarłych: Annę Kołodziej, Józefa, Stanisława oraz Henryka Hanusiaka


Poza parafią Msze św. gregoriańskie za zmarłych śp. Marię Bargiel i Stefana Jopka

 


od 26 sierpnia do 1 września 2019 r.


Poniedziałek, 26.08.2019 – Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej

7.00

Za zmarłych: Annę Pęcek (w 2. rocz. śmierci) oraz Piotra

8.30
1) Za zmarłych Tadeusza Sajbora (w rocz. śmierci) i Annę Sajbor
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od córki Teresy Adamek z dziećmi)

11.00
1) Dziękczynna w 70.rocz. przybycia Braci Mniejszych Kapucynów do Skomielnej Cz.
2) Za parafian
3) W pewnej intencji
4) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od rodziców)
5) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od syna Grzegorza z żoną)

18.00
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 26)


Wtorek, 27.08.2019 – Wspomnienie św. Moniki

7.00

1) Za zmarłych Michalinę i Franciszka
2) Za zmarłego Daniela Koska (od Kornelii i Adama Działków)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszkańców roli Trybałowej, za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 27)


Środa, 28.08.2019 – Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7.00
1) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od dyrekcji, naucz. i prac. ze S.P. w Skomielnej Cz.)
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od syna Grzegorza z żoną)

18.00
1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 28)
2) Za zmarłych: Stanisławę Mirek, Stanisława oraz Zofię Leśniak

Poza parafią
Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa


Czwartek, 29.08.2019 – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

7.00

Za zmarłych Annę i Pawła Wróblów

18.00
1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 29)
2) Za zmarłych Anielę i Stanisława Mąków


Piątek, 30.08.2019

7.00

1) Za zmarłego Daniela Koska (od Cecylii i Janusza Pitków)
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od kolegów i koleżanek z pracy syna Jana)

18.00
1) Za zmarłe członkinie Róży kobiet pw. Matki Bożej Pocieszenia
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 30)


Sobota, 31.08.2019

7.00

1) Za zmarłą Grażynę Jopek (od Tadeusza Wojtasika)
2) Za zmarłego Czesława Wojtasika (od szwagra)

18.00
1) Dziękczynna w 30. rocz. ślubu Małgorzaty i Tadeusza, o Boże błog. i opiekę M.B.
2) Dziękczynna w 2. rocz. ur. Leny, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej


22. Niedziela zwykła 01.09.2019

7.00
Za zmarłych Antoninę i Józefa Salawę (w rocz. śmierci)

8.30
1) Dziękczynna w 50. rocz. ślubu Eugenii i Józefa, z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.
2) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Róży kobiet pw. św. Bronisławy

9.45 (Bogd.)
1) Za zmarłego Daniela Koska (greg. 1)
2) Za zmarłych: Annę, Feliksa, Stanisława Koska i ich rodziców

11.00
1) O Boże błog. i opiekę M.B. Kołomyjskiej dla pielgrzymów Kołomyjan oraz ich rodzin
2) Dziękczynna za zebrane płody rolne oraz o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ról: Wilkowej, Sępowej oraz Majdówki, Polanki, Kosmundy i Łazy

18.00
Za zmarłą Władysławę Firek-Głąb (greg. 1)


Poza parafią Msza św. gregoriańska za śp. Józefa Halka


od 19 do 25 sierpnia 2019 r.


Poniedziałek, 19.08.2019

7.00

Za zmarłych z rodziny Jamrozików: Marię, Walentego synów Piotra i Stanisława

18.00
Za zmarłą Zofię Słoninę (w rocznicę śmierci)

Poza parafią
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 19)


Wtorek, 20.08.2019 – Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

7.00

Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 20)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszkańców roli Szałasowej, za zmarłych o dar nieba
2) Za zm: Małgorzatę Romaniak (w 1. rocz. śm.) oraz Mieczysława (w 17. rocz. śm.)


Środa, 21.08.2019 – Wspomnienie św. Piusa X, papieża

7.00

1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 21)
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od Janiny Pasiowiec z Tokarni)

18.00
1) Za zmarłych: Edwarda Jopka, jego rodziców i zmarłych z rodziny
2) Za zmarłego Daniela Koska (od Anny Wrony)

Poza parafią
Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa


Czwartek, 22.08.2019 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

7.00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi

18.00
1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 22)
2) Za zmarłych: Pawła i Zofię Słoninów oraz Juliana i Józefa


Piątek, 23.08.2019

7.00

1) Dziękczynna w 83. rocz. ur. Janiny, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Daniela Koska (od Alfreda i Krystyny Mąków)

18.00
1) Dziękcz. w 16. rocz. ślubu Doroty i Krzysztofa, o Boże błog. i opiekę M.B. dla rodziny
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Joanny z mężem i dziećmi)

Poza parafią
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 23)


Sobota, 24.08.2019 – Święto św. Bartłomieja, Apostoła

7.00

1) Dziękczynna w 80. rocz. ur. Rozalii, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłą Grażynę Jopek oraz zmarłych rodziców i braci

18.00 (msza na Cmentarzu)
1) Za zmarłych parafian
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 24)
3) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla całej rodziny
4) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od Grupy motokrosowej)
5) Za zmarłych: Pawła i Zofię Słoninów oraz Juliana i Józefa


21. Niedziela zwykła 25.08.2019

7.00

Dziękczynna w dniu imienin z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B. dla Ludwiki Bargiel

8.30
Za zmarłą Marię Mirek (w 5. rocznicę śmierci) oraz zmarłego męża Antoniego

9.45 (Bogd.)
1) Dziękczynna w 18. rocz. ur. Kacpra, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 25)
3) Za zmarłych rodziców i zmarłych z rodzin: Ziębów i Dziedziców

11.00
1) Za parafian
2) Dziękcz. w 5. rocz. ślubu Magdaleny i Piotra, o Boże błog. opiekę M.B dla całej rodziny
3) Za zmarłego Ludwika Wróbla

18.00
Za zmarłą Czesławę Jabcoń


Poza parafią Msza św. gregoriańska za śp. Józefa Halka

 


od 12 do 18 sierpnia 2019 r.


Poniedziałek, 12.08.2019

7.00

1) Za zmarłych Michalinę i Franciszka
2) W intencji Bogu wiadomej

18.00
1) Dziękcz. w 10. rocz. ślubu Daniela i Anety, o Boże błog. opiekę M.B. dla całej rodziny
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 12)


Wtorek, 13.08.2019 – Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

7.00

1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 13)
2) Za zmarłych: Stefanię i Stanisława Sitko oraz Marię i Juliana Kacałę

18.00
1) O Boże błog., opiekę M. B. dla mieszkańców roli Karkoszki, za zmarłych o dar nieba
2) Za zmarłą Marię Jabcoń (w rocznicę śmierci)


Środa, 14.08.2019 – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

7.00

1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 14)
2) O rozwiązanie trudnej sprawy

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłych: Edwarda, Emilię Pindel i Marię Wróbel
3) Za zmarłego Daniela Koska (od Barbary i Leszka Świąteckich)


Czwartek, 15.08.2019 – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

7.00

Za zmarłych Rozalię i Józefa Wróblów

8.30
Za zmarła Lucynę Polak

9.45 (Bogd.)
1) Za parafian
2) Za zmarłego Daniela Koska (od kuzynki Marii Mszał)

11.00
1) Dziękczynna w 40. rocz. ur. Małgorzaty, o Boże błog. i opiekę M.B. dla całej rodziny
2) Za zmarłych: Marię i Wojciecha i ich synów: ks. Tadeusza, Stanisława i Antoniego

18.00
Dziękcz. w 1. rocz. ślubu Katarzyny i Bartłomieja Gruchacz, o Boże błog. i opiekę M.B.

Poza parafią
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 15)


Piątek, 16.08.2019

7.00

1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 16)
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od syna Jana z rodziną)

18.00
1) Dziękczynna w 2. rocz. ur. Rity, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Heleny i Józefa


Sobota, 17.08.2019 – Święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej

7.00

1) O Boże błogosławieństwo i dar zdrowia dla Anny Apryjas
2) Za zmarłego Tadeusza Jędrochę

18.00
1) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od Grupy motokrosowej)
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od syna Józefa z żoną)

Poza parafią
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 17)


20. Niedziela zwykła 18.08.2019

7.00

Za zmarłych: Annę, Władysława, Honoratę, i Franciszka Mirka

8.30
Za zmarłych: Jana i Stanisława Jopka

9.45 (Bogd.)
1) Dziękcz. z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B. Kołomyjskiej dla rodziny Doroty i Jacka
2) Za zmarłego Czesława Czopka (w 1. rocz. śmierci) i zmarłych rodziców

11.00
1) Za parafian
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od Grupy motokrosowej)

18.00
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 18)


Poza parafią Msza św. gregoriańska za śp. Józefa Halka

 


od 5 do 11 sierpnia 2019 r.


Poniedziałek, 05.08.2019

7.00

Dziękczynna w dniu urodzin Anny z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

18.00
1) Dziękcz. w 15. rocz. ur. Krystiana i Tadeusza w 40. rocz. ur. z prośbą o Boże błog…
2) Boże błog., opiekę Matki Bożej i dar zdrowia dla Barbary i Janusza z dziećmi

Poza parafią
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 5)


Wtorek, 06.08.2019 – Święto Przemienienia Pańskiego

7.00

1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 6)
2) Za zmarłą Cecylię Słoninę

18.00
1) O Boże błog., opiekę M. B. dla mieszkańców roli Zagrody Dolne, za zm. o dar nieba
2) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Róży kobiet pw. Przemienienia Pańskiego


Środa, 07.08.2019

7.00

1) Dziękczynna w 50. rocz. urodzin Anny z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Jana Kotoniaka i zmarłych z rodziny

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 7)


Czwartek, 08.08.2019 – Święto św. Dominika, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego

7.00

Za zmarłe członkinie Róży kobiet pw. Przemienienia Pańskiego

18.00
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży kobiet pw. św. Dominika
2) Za zmarłego Stanisława Jabconia (w 2. rocznicę śmierci)

Poza parafią
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 8)


Piątek, 09.08.2019 – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy

7.00

1) Dziękcz. w 55. rocz. ślubu Wiktorii i Józefa z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.
2) Za zmarłego Daniela Koska (od Grzegorza Polaniaka z rodziną)

18.00
1) Dziękcz. w 10. rocz. ślubu Jolanty i Wiesława z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 9)


Sobota, 10.08.2019 – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

7.00

1) Dziękczynna w 50. rocz. urodzin Marii z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Stanisława Leśniaka (w 5. rocznicę śmierci)

18.00
1) Za zmarłego Stanisława Koska (w 11. rocznicę śmierci)
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od Grupy motokrosowej)

Poza parafią
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 3)


19. Niedziela zwykła 11.08.2019

7.00

Za zmarłych: Antoniego Kaletę, Rozalię i Michała

8.30
Za zmarłe członkinie Róży kobiet pw. św. Dominika o dar życia wiecznego

9.45 (Bogd.)
1) Dziękczynna w dniu urodzin Krystyny z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 11)

11.00
1) Dziękczynna w 42. rocz. ślubu Zofii i Zygmunta z prośbą o Boże błog.i opiekę M.B.
2) Za zmarłego Franciszka Kostrucha (w 3. rocznicę śmierci)

14.00 (Tokarnia)
Za parafian

18.00
Za zmarłego Juliana Hobota (od żony Anny)


Poza parafią Msza św. gregoriańska za śp. Józefa Halka


od 29 lipca do 4 sierpnia 2019 r.


Poniedziałek, 29.07.2019 – Wspomnienie św. Marty

7.00

1) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 29)
2) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 29)
3) Za zmarłego Daniela Koska (od Mariusza Polaniaka z synem)

18.00
1) Dziękczynna w 18. rocz. ur. Dawida, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od Adama i Renaty Makuch z rodziną)


Wtorek, 30.07.2019

7.00

1) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 30)
2) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 30)

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszkańców roli Zagrody Górne, za zm. o dar nieba
2) Za zmarłego Franciszka Luberdę (od żony i dzieci)
3) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Katarzyny z mężem i dziećmi)


Środa, 31.07.2019 – Wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera

7.00

1) Za zmarłych: Grażynę Jopek, jej rodziców i braci
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od Adama i Renaty Makuch z rodziną)

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) O dar życia wiecznego dla zmarłych członkiń Róży kobiet pw. św. Anny
3) Za zmarłego Daniela Koska (od teściowej Jadwigi)


Czwartek, 01.08.2019 – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dra Kościoła

7.00

1) Za zmarłego Tadeusza Pieczarę (od sąsiadów córki Edyty z Łostówka)
2) Za zmarłą Anastazję Kosek (od Józefy i Krzysztofa Hanusiaków)

18.00
1) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 1)
2) Za zmarłych: Franciszka Jopka, jego rodziców i zmarłych z rodziny
3) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od rodziny Parszywków z Tokarni)

18.00 (Bogd.)
Za zmarłego Daniela Koska (od szwagierki Moniki i Stanisława)


Piątek, 02.08.2019 – Święto św. Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z Porcjunkuli

7.00

1) Za zmarłych mieszkańców z ról: Mizerowej i Chorynowej
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Joanny z mężem i dziećmi)
3) Za zmarłego Daniela Koska (od chrześnicy Ilony z rodziną)

18.00
1) Dziękcz. w 75. rocz. ur., z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i szczęśliwą śmierć
2) Za zmarłego Zbigniewa Mizerę (od żony i dzieci z rodzinami)

18.00 (Bogd.)
Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 2)


Sobota, 03.08.2019

7.00

1) W intencjach zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej Kołomyjskiej
2) O Boże błogosławieństwo, szczęśliwy dojazd i powrót z pracy dla pewnej firmy
3) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 3)

18.00
1) Dziękcz. w 80. rocz. ur. Marii Wiśniewskiej, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Dziękcz. w 40.rocz. ślubu Małgorzaty i Daniela, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
3) Dziękcz. w 25.rocz. ślubu Beaty i Krzysztofa, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej


18. Niedziela zwykła 04.08.2019

7.00
Za zmarłych: Andrzeja, Edwarda i Marię Romaniak

8.30
O szczęśliwy dojazd i powrót oraz o Boże błog. w pracy dla firmy odzieżowej

9.45 (Bogd.)
1) Za parafian
2) Za zmarłego Stanisława Salawę (greg. 4)

11.00
1) Dziękczynna w 1. rocz. ur. Klementyny, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od rodziców)

18.00
Za zmarłego Zygmunta Misiurę

 


od 22 do 28 lipca 2019 r.


Poniedziałek, 22.07.2019 – Święto św. Marii Magdaleny

7.00

1) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 22)
2) Za zmarłych Henrykę i Michała

18.00
1) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 22)
2) Za zmarłego Józefa Trybałę (w 11. rocznicę śmierci)


Wtorek, 23.07.2019 – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

7.00

Dziękczynna w 18. rocz. ur. Michała, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

18.00
1) O Boże błog., opiekę M.B. dla mieszk. z ról: Chorynowej i Mizerowej za zm. o dar nieba
2) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 23)
3) Za zmarłą Anastazję Kosek (od Wandy i Bogusława Wróbla)

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 23)


Środa, 24.07.2019 – Wspomnienie św. Kingi, dziewicy

7.00

1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny Buczyńskiej z okazji imienin
2) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od córki Katarzyny z mężem i dziećmi)

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 24)

Poza parafią
Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 24)


Czwartek, 25.07.2019 – Święto św. Jakuba, Apostoła

7.00

1) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 25)
2) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 25)

18.00
1) Za zmarłego Juliana Pola (w 25. rocznicę śmierci)
2) Za zmarłych: Stanisława i syna Andrzeja (w kolejną rocznicę śmierci)
3) Za zmarłą Anastazję Kosek (od od Ewy i Zdzisława Wiśniewskich)


Piątek, 26.07.2019 – Wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców N.M.P.

7.00

1) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 26)
2) Za zmarłych Annę i Władysława Mirków

18.00
1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży kobiet pw. św. Anny
2) Za zmarłych z rodzin pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej z 15.06.2019 r.
3) Za zmarłych Stanisława i Józefa Surlasa

Poza parafią
Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 26)


Sobota, 27.07.2019

7.00

1) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 27)
2) Za zmarłych Michalinę i Franciszka

15.00
Dziękczynna w 65. rocz. powstania OSP w Skomielnej Czarnej, z prośbą o Boże błog.

18.00
1) Dziękczynna w 70. rocz. ur. Janiny Surlas, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Dziękczynna w 1. rocz. ur. Filipa z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
3) Za zmarłego Mateusza Wróbla (od Grupy motokrosowej)
4) Za zmarłą Mariannę Kołodziej

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 27)


17. Niedziela zwykła 28.07.2019

7.00
Za zmarłych: Marię, Edwarda, i Andrzeja Romaniaka

8.30
Dziękczynna w 70. rocz. ur. Marii, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

9.45 (Bogd.)
1) Za zmarłych: Michała, Anielę i Marię
2) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 28)

11.00
1) Dziękczynna z intencji pielgrzymów do Kalwarii Zeb., o Boże Błog. dla ich rodzin
2) Za zmarłego Tomasza Nosidlaka (w kolejną rocznicę śmierci)

16.00 (u Wilka)
Dziękczynna za budowniczych, opiekunów i ofiarodawców kaplicy na Roli Wilkowej

18.00
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 28)


Poza parafią Msze św. greg. za śp. Stanisława Szczęchala, Krzysztofa Jopka i Józefa Budę

 


od 8 do 14 lipca 2019 r.


Poniedziałek, 15.07.2019 – Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

7.00

Za zmarłych Marię i Władysława Trybałów (od rodzin Smajdorów i Winklerów)

18.00
1) Dziękczynna w dniu ur. Genowefy z prośbą o Boże błog. i dary Ducha Świętego
2) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 15)

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 15)


Wtorek, 16.07.2019 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

7.00

Dziękczynna w dniu ur. Bogumiły z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

18.00
1) O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla mieszk. z roli Bargłowej, za zm. o dar nieba
2) Dziękczynna w 82. rocz. ur. Jana Jędrochy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
3) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 16)

Poza parafią
Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 16)


Środa, 17.07.2019

7.00

1) Za zmarłych: Szymona, Mariana, Kamilę i Jolantę
2) Za zmarłą Anastazję Kosek (od Wojciecha Pitka)

18.00
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 17)

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 17)


Czwartek, 18.07.2019 – Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

7.00
Za zmarłych Annę i Ludwika Chachlicę (od siostry Heleny)

18.00
1) Za zmarłych mieszkańców z roli Walczakowej o dar nieba
2) Za zmarłych: Szymona, Mariana, Kamilę i Jolantę
3) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 18)

Poza parafią
Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 18)


Piątek, 19.07.2019

7.00

1) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 19)
2) Za zmarłą Katarzynę Makuch (od Józefa Jopka z rodziną)
3) Za zmarłego Stanisława Kolbiarza (od syna Krzysztofa)

18.00
1) Dziękczynna M.B. Kołomyjskiej za opiekę z prośbą o błog.dla Marty, Grzegorza i dzieci
2) Za zmarłą Magdalenę Książek
3) Za zmarłą Anastazję Kosek (od chrześnicy Marysi z rodziną)

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 19)


Sobota, 20.07.2019 – Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera

7.00

1) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 20)
2) Za zmarłego Czesława Budę

18.00
1) Dziękczynna w 1. rocz. ur. Wiktorii Wróbel z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B.
2) Za zmarłą Czesławę Jabcoń
3) Za zmarłego Czesława Mąkę

Poza parafią
Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 20)


16. Niedziela zwykła 21.07.2019

7.00

Za zmarłych: Annę i Józefa Drabik oraz Elżbietę

8.30
Za zmarłych Annę i Stefana Kaniów

9.45 (Bogd.)
1) Za zmarłe członkinie Róży kobiet pw. św. Weroniki o dar nieba
2) Za zmarłą Wandę Wróbel (w 5. rocznicę śmierci)

11.00
1) Za parafian
2) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 21)
3) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 21)

18.00
Dziękcz. w 45. rocz. ślubu Krystyny i Stanisława z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B.


Poza parafią Msze św. greg. za śp. Stanisława Szczęchala, Krzysztofa Jopka i Józefa Budę

 


od 8 do 14 lipca 2019 r.


Poniedziałek, 08.07.2019 – Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

7.00

Za zmarłego Władysława Mąkę

18.00
1) Dziękczynna w 5. rocz. ślubu Justyny i Piotra z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B.
2) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 8)

Poza parafią
Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 8)


Wtorek, 09.07.2019 – Wspomnienie świętych męcz. Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy

7.00

Dziękczynna za udany zabieg z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla Kingi

18.00
1) O Boże błog., opiekę M. B. dla mieszk. z roli Żyłówki Niżne, za zm. o dar nieba
2) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 9)

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 9)


Środa, 10.07.2019 – Święto św. Weroniki Giuliani, dziewicy

7.00

Za zmarłych z roli Wróblowej o dar nieba

18.00
1) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 10)
2) Za zmarłych Czesławę i Józefa Wróblów

Poza parafią
1) Zbiorowa za zmarłych polecanych za wstawiennictwem św. Józefa
2) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 10)


Czwartek, 11.07.2019 – Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

7.00

Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 11)

18.00
1) Dziękczynna w 80. rocznicę urodzin z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłą Anastazję Kosek (od syna Krzysztofa z rodziną)

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 11)


Piątek, 12.07.2019 – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

7.00

Za zmarłych Michalinę i Franciszka

18.00
1) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 12)
2) Za zmarłą Jadwigę Wróbel (w 8. rocznicę śmierci)

Poza parafią
Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 12)


Sobota, 13.07.2019 – Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

7.00

1) Dziękczynna w 5. rocz. urodzin Maciusia z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B.
2) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 13)

18.00
1) Dziękczynna w 50. rocz. urodzin Zofii, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
2) Za zmarłych Anastazję i Czesława Nosidlaków oraz ich rodziców

Poza parafią
Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 13)


15. Niedziela zwykła 14.07.2019

7.00

Za zmarłych: Franciszka, Annę i Tadeusza Leśniaka

8.30
Za parafian

9.45 (Bogd.)
1) Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę M.B. dla Róży kobiet pw. św. Weroniki
2) Za zmarłego Jana Czarniaka

11.00
1) Dziękcz. w 18. rocz. ślubu Teresy i Grzegorza z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B.
2) Dziękcz. w 35. rocz. ślubu Małgorzty i Leszka z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B.

18.00
Za zmarłych: Anastazję Kawończyk i Wiesława Jabconia (w 3. rocznicę śmierci)

Poza parafią
1) Za zmarłą Michalina Bierówka (greg. 14)
2) Za zmarłą Annę Wróbel (greg. 14)


Poza parafią Msze św. greg. za śp. Stanisława Szczęchala, Krzysztofa Jopka i Józefa Budę

 

 

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

  • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
  • 32-437 Skomielna Czarna 240
  • tel. +48 12 37 32 161
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…