Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

17 marca 2019 r.

 

2. Niedziela Wielkiego Post

 1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

  • Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17.30,

  • Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.

  • W niedziele Droga Krzyżowa w kościele parafialnym, o godz. 10.00, natomiast w kaplicy w Bogdanówce o godz. 8.50.

  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w niedziele o godz. 17.00. Podczas nabożeństwa będzie zbierana składka na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza św. wieczorna bez homilii.

   Za udział w tych nabożeństwach wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 2. Zapraszamy na Mszę św. dla Grupy Modlitwy oraz czcicieli i sympatyków św. Ojca Pio na godz. 18.00, o godz. 17.45 podczas nabożeństwa, zostaną odczytane kartki z prośbami składane przez czcicieli. Po Mszy św. zapraszamy członków Grupy Modlitwy oraz wszystkich zainteresowanych duchowością Świętego z Pietrelciny na spotkanie do salki parafialnej.

 3. Od 15 marca poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za śp. Anastazję Kosek.

 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Pańskie. Msza św. w intencji mieszkańców będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W sobotę o posprzątanie kościoła oraz pomieszczeń po remoncie w domu duszpasterskim prosimy parafian z ról: Gawlakowej, Młyny i Fuckowej. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.

 5. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę, które będą przeznaczone na cele inwestycyjne – budowlane w naszej parafii.

 6. W ramach diecezjalnej akcji Caritas w zakrystii, można nabyć baranki na stół wielkanocny w cenie – 7 zł.

 7. Nasi Bracia z Terliczki organizują pielgrzymkę do Północnych Włoch. Bardzo ciekawy program oraz piękne miejsca... Duchowym opiekunem tych "rekolekcji w drodze" będzie br. Marek Chmielewski. Szczegóły dotyczące pielgrzymki znajdują się na plakacie, który znajduje się w gablocie przed kościołom.

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…