Ogłoszenia duszpasterskie - 17. Niedziela zwykła, 25.07.2021r.

 

 

 1. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła:
 • w poniedziałek – wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP
 • w czwartek – wspomnienie św. Marty;
 • w sobotę – wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera;
 1. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.45 w Bogdanówce oraz o godz.11.00 w Skomielnej Czarnej.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na Parafialne Radio Ain Karim parafianom z ról: Koskowa, Majdówka i Maślankowej. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W najbliższą sobotę o posprzątanie naszej świątyni parafialnej prosimy parafian z roli Hajosty, Łazy i Polanki. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.

Ogłoszenie Społeczne:

1) Wójt Gminy Tokarnia zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na szczepienie przeciw COVID-19. 1 sierpnia br. na stadion GKS „Beskid” Tokarnia w godzinach od 13.00 do 17.00. Dostępna będzie jednodawkowa szczepionka Johnson & Johnson, bez rejestracji i wcześniejszego umówienia. Wystarczy tylko przyjść z dowodem osobistym i na miejscu wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem.

2) Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Tokarnia, w dniach od 29.07.2021 do 18.08.2021 roku w budynku Urzędu Gminy Tokarnia, pok. 15, w godz. 800 - 1400  - Szczegóły w gablocie.

3) Lekarz weterynarii zawiadamia, że obowiązkowe, bezpłatne badanie bydła w kierunku gruźlicy, białaczki i brucelozy odbędzie się we wsi Skomielna Czarna we wtorek 27 lipca 2021 r. Badaniu podlega bydło powyżej drugiego miesiąca życia. Uprasza się o pozostawienie bydła w oborze lub blisko domu oraz przygotowanie paszportów bydła.

 1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Krystyna Nieckula l. 58 z roli Gawlakowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

 1. MODLITWA POŚWIĘCENIA POJAZDÓW I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KIEROWCÓW

Boże, który mocą swojego słowa  stworzyłeś  cały  wszechświat i dałeś człowiekowi władzę nad całym  stworzeniem  oraz  moc  doskonalenia  świata  według  zamysłów Twojej   woli;   spraw,  aby   pojazdy,  dzieło Twoje i  pracy ludzkiej,  dzięki   Twemu błogosławieństwu  służyły  dla  dobra  człowieka,  jego  pracy  i  wypoczynku. Za wstawiennictwem Matki  Niepokalanej   i   św.   Krzysztofa,   patrona    kierowców i podróżujących, ustrzeż Panie wszystkich, którzy będą korzystali  z tych pojazdów, od  wszelkich nieszczęść  duszy i   ciała,    aby    bezpiecznie mogli   dojechać   do wyznaczonego celu.  Niech  zebrani  kierowcy  i  ich pojazdy będą pobłogosławione dla Twojej  chwały  i  pożytku  ludzkiego  w  imię  Ojca  i  Syna  i  Ducha  Świętego.  

Amen.

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…